10 Aadımda Kişisel Devrim

Posted by pdf kitap On 26 Şubat 2016 Cuma 0 yorum

10 Aadımda Kişisel Devrim

 birbirine sürterek ateş yakmaya çalışıyorsunuz diyelim. Epey çaba sarf etmeniz gerekse de başarıya ulaşacaksınız, bu net. Ne de olsa ateş böyle bulundu. Peki, bu prosedürü birkaç dakika yaptıktan sonra ara verip tekrar yaparsanız, bu nettili çaba sizi sonuca ulaştırır mı? Uğraştığınızla, yorulduğunuzla kalırsınız.

Bu kitap zihninizi etkin bir biçimde kullanmanızı, dikkatinizi odaklama kabiliyeti kazanmanızı, özetle hayatı okuyuşunuzu kökten değiştirmenizi sağlayacak.

Modern uygarlıkta herkes gerilimsiz ancak etkin, birey olarak var olacağı ancak mutlu bir hayat istiyor. Ancak bunu elde edebilecek azim, güç ve istenç az insanda var. Bu teknikleri gerçekten başarmanız, bir farkındalık kazanmanız ve kendi yaşamınızın gemini kendiniz tutmanız öyle basit değil. Bu nedenle, bu kitabı maymun iştahlılar okumasın. Ateş benzetmesini boşuna mı verdik... 10 Adımda Kişisel Devrim'de Alan Wallace, günümüzde süreğenleşen dikkat dağınıklığına çözüm üretiyor. Zihni şu an ile gelecek an arasında kalmaktan kurtarıyor.


Daniel Goleman
• Küçük mutlulukların büyüklüğü nasıl anlaşılır?
• Kişi, kendi hayatına nasıl sahip çıkar?
• Zihni yoğurma nedir? Dikkat nasıl odaklanır?
• Zihin lüzumsuz kanaatlerden nasıl arındırılır?
• Farkındalık nasıl kazanılır


indir: http://link.tl/Apx8

0 yorum:

Yorum Gönder